PhDr. Monika Šulistová, logopedie

Kontakt

Kontakt Kontakt

Objednejte se předem !

Nejlépe, když naši logopedickou ambulanci kontaktujete telefonicky. Na konzultační schůzce zhodnotíme řečové dovednosti  klienta a posoudíme vhodnost  logopedické terapie. Stanovíme prognózu vývoje a vypracuje individuální logopedický plán. 

Osobní návštěvu je nutno si telefonicky předem objednat !

Pracoviště ZŠ Mezi školami

Adresa: PhDr. Monika Šulistová - TALKAGENCY s.r.o.
Mezi Školami 2322, (v prostorách ZŠ)
Praha 5 - Nové Butovice
Telefon: 602 865 179
E-mail: logopedie13@seznam.cz (objednání a omluvy)
msulistova@seznam.cz (starý email)
IČO: 69520917

 

Poloha

Logopedické pracoviště je umístěno v budově ZŠ Mezi školami, na sídlišti Nové Butovice - Praha 5. Základní škola je umístěna na konci slepé ulice Mezi školami. Do logopedické ordinace se dostanete takto: Dojdete k hlavnímu vchodu do školy, ale nebudete vcházet dovnitř. Napravo od hlavního vchodu projdete brankou a postranním vchodem. Poznámka - škola má dva vchody, musíte se dostat k hlavnímu vchodu na druhý stupeň směrem od ulice Petržílkova.

Budova ZŠ Mezi školami, kde je umístěna naše logopedická ambulance

Nejsnazší přístup:

  • první možnost - cca 5 minut pěšky od stanice metra B Hůrka projdete okolo supermarketu Albert přes pěší lávku okolo gymnázia Heyrovského, na ulici Mezi školami a pak doprava až na konec a okolo školního dvora zprava k hlavnímu vchodu
  • druhá možnost - cca 3 minuty pěšky od autobusové zastávky Bucharova (u komplexu BIS, autobusy č. 174, atd...) a odtud do vnitřního prostoru sídliště ke škole

V prostorách ZŠ najdete moje pracoviště takto:

Dojdete k hlavnímu vchodu školy ( nechoďte dovnitř hlavním chodem ), vpravo od hlavního vchodu je branka - projdete brankou a vlevo za rohem je postranní vchod.

Mapa

Polohu logopedické ambulance v ZŠ Mezi školami si můžete prohlédnout na detailní Mapě.